Продавець ТОВ "АГРОДАР" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
591 відгук
Не знайшли на сайті потрібну запчастину? Допоможемо!Подзвоніть нам!

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (96) 232-07-25
ЗАПЧАСТИНИ та все для ремонту тракторів, сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілей!
Кошик

Запчастини до сівалок СПЧ

в виде галереив виде списка

ВИСІВНА СЕКЦІЯ
 


SPC6-5.0 SM / SPC6-5.0 SFM / SPC6-5.0 D / SPC6-5.0 DF

 ( Fig. 10 )

Найменування деталі No.

1 Шплінт ø4x32 STAS 1991

2 Гайка M10 STAS 4071

STAS 9851

3 Шайба А10 STAS 5200

4 Шайба Гровера нр.10 SR 7666-2

5 Вал II SPC6 – 5.18 M

6,7 Гвинт M 10 x 30 SR ISO 4017

8 Ланцюг 5А-9 ланок STAS 2585/2

9 Гвинт M 10 x 45 SR ISO 4017

10 Розпірка права SPC6-5.53 M

11 Шайба ø11 x ø25 x 1 NUP 183

12 Гвинт M12 x 180 STAS 4272

13 Розпірка права II SPC6-5.54 M

14 кронштейн Правий SPC6 – 5.3.0

15 Гвинт M12 x 180 SPC6-5.84 M

16 Гайка M16 SPC6 – 5.20.B

17 Зірочка Z=9 SPC6 - 05.00.49 C

18 Z=10 Зірочка з=10 SPC6 - 05.00.50 C

19 Z=11 Зірочка з=11 SPC6 - 05.00.38 C

20 Z=16 Зірочка з=16 SPC6 - 05.00.51 C

21 Шайба установча SPC6-5.17 M

22 Колесо опади SP4 – 5.29.0 A/II

23 Прокладка повстяне кільце ИП16 STAS 6577

24 Опора збірна SPC6 - 5.6.0 D

Опора SPC6-5.6.1 B

25 Втулка SPC6-5.6.2 N

26 Розпірка SPC6 – 00.00.01 S

27 Кронштейн лівий SPC6 – 5.4 A

28 Розпірка I ліва SPC6-5.65 М

29 Гайка M24 STAS 4373

30 Шайба А12 STAS 5200

31 Гайка M12 STAS 4071

32 Гайка M12 STAS 4373

33 Розпірка II ліва SPC6-5.65 М

34 Монтажна рама SPC6 – 5.2.0.V

35 Регулюючий стрижень SPC6 - 5.1.0.B

Пластина SPC6-5.1.1.0

Стрижень SPC6-5.1.2.0

36 Пружина SPC6-05.00.19

37 Направляюча втулка SPC6-5.90

38 Гайка M14 STAS 4071

Гайка M14 STAS 4373

Шайба STAS 5200

39 Захисна пробка SPC6– 05.32 B


40 Скреюок насіння SPC6 – 5.11.0 V

41 SPC6 – 05.00.58 B

42 Гвинт M 8 x 14 SR ISO 4017

43 Шайба А8 STAS 5200

44 Шайба Гровера нр.8 SR 7666 -2

45 Протектор торцевий SPC6 -5.15 S

46 Розподільний вал SPC6 - 5.30 M

47 Втулка релон SPC6- 05.00.102 M

48 Гвинт фіксуючий SPC6-5.57.0

49 Протектор SPC6 – 5.77 S

50 Гвинт регулювальний SPC6 – 5.68.0

51 Гайка M6 STAS 4071

52 Гайка установча SPC6 –05.00.101 D

53 Z=22 Зірочка з=22 SPC6–05.00.36 C

54 Z=30 Зірочка з=30 SPC6–05.00.37 C

55 ø2,5 x 25 Шплінт STAS 1991

56 Прокладка SPC6 - 05.00.103

57 Гайка смушкова М8 SUP48-11.44.0 B

58 Спеціальна гайка SPC6–05.00.83 C

59 Ланцюг 081-91 ланок STAS 6478

Ланцюг 081-86 ланок

Ланцюг 081-5 ланок

60 Кришка протектора SPC6 – 5.24.0 A

61 Ролик натяжний SPC6 -5.23.2 C

Шайба ø10.5xø16x0.8 NUP 183

Шплінт ø2.5x20 STAS 1991

62 Опора натяжна SPC6 -5.23.9.0 C

Шплінт ø4x20 STAS 1991

63 Пружина натяжна SPC6 -5.23.5 C
64 Шайба зносу SPC6 -5.23.3 C

65 Протектор ланцюга SPC6 – 5.23.0 D

Корпус протектора SPC6 – 5.23.1.0 D

66 Шайба пружинна SPC6 -5.23.4.C

67 Прокладка SPC6 - 5.47.M

68 Прокладка ущільнююча SPC6 - 5.92

69 Прокладка войл. кільце П16 STAS 6577

70 Прокладка SPC6–05.00.104

71 Корпус камери подачі SPC6 - 5.39.0 H

72 Пружина скребка SPC6 - 5.40 S
73 Гвинт M 6 x 20 SR ISO 4017

74 Упруная мішалка SPC6-05.00.31 C
75 Розподільний диск для дрібних насіння (буряк) SPC6 -5.97.C/1

76 Нпбор распред. дисків SPC6-05.00.29.0

77 Корпус камери пониж.давл. SPC6 – 5.28 V
78 Гвинт M 10 x 70 SPC6 – 5.62 M

79 Гайка M12 STAS 4373

80 Премник насіння S85 – 5.7.0 V
S85 – 5.7.0 A

81 Кришка S85-5.7.1.4 M

82 Гайка смушкова М8 SUP48-11.44.0 A

83 Сошник великий полоз SPC6-05.05.00 C

84 Сошник малий полоз SPC6-05.95.00 A

Сошник малий полоз SPC6-05.95.01.00 B

Обмежувальна підошва SPC6-05.95.02.00 A

Гвинт M10x45 SR ISO 4017

Шайба А10 STAS 5200

Гайка M10 STAS 4071

Мобільний кронштейн SPC6-05.95.02.03

Заклепка Ø6x14 STAS 3165

Сошник малий полоз SPC6-05.95.00 S

Сошник малий полоз SPC6-05.95.01.00 B

Обмежувальна підошва SPC6-05.95.02.01.00 S

Мобільний кронштейн SPC6-05.95.02.02 S

Розпірка SPC6-05.95.03 S

Гвинт M10x25 SR ISO 4017

Гвинт M10x45 SR ISO 4017

Гвинт M10x90 SR ISO 4017

Шайба Гровера нр.10 SR 7666-2

Шайба А10 STAS 5200

89 Опора скриньки SPC6– 5.63.0 A

90 Стяжка SPC6 - 05.00.12 C

91 Вставка SPC6-05.00.13.0

92 Вставка I SPC6-01.00.06 A

93 Шайба Гровера нр.16 SR 7666-2

94 Гайка M16 STAS 4071

STAS 9851

95 Покришка безкамерная SPC6 -5.9.2 A

96 Вісь колеса опади SPC6 - 5.8.0 S

97 Полуобод SP4 - 5.29.3 A

98 Дополнитеотный вантаж SPC6 - 05.00.45 B

99 Гвинт M 10 x 45 STAS 4272

100 Шайба Гровера нр.10 SR 7666-2

101 Гайка M10 STAS 4071

STAS 9851

102 Гвинт M 8 x 20 SR ISO 4017

103 Шайба Гровера нр.8 SR 7666-2

104 Гайка M8 STAS 4071

STAS 9851

106 Распред.диск ø5,5x7 SPC6 - 05.00.29.0/I

107 Распред. диск ø5,5x16 SPC6 – 05.00.29.0/III

108 Распред. диск ø5,5х6х2 SPC6 – 05.00.29.0/IV

109 Розподіл. диск ø3x14 SPC6-05.00.29.0/V

110 Розподільний диск ø3х6х2 SPC6 – 05.00.29.0/VI

111 Розподільний диск ø6х14 SPC6 -05.00.29.0/VII

112 Розподільний диск ø5,5x22 SPC6 -05.00.29.0 VIII
113 Розподільний диск ø5х34 SPC6 -05.00.29.0/IX

114 Розподільний диск ø4,5x40 SPC6 -05.00.29.0/X

115 Розподільний диск ø4х3х2 SPC6 – 05.00.29.0/XI

116 Распредельный диск сліпий SPC6 -05.00.29.0/XII

107’Розподільний диск ø5,5x15 SPC6 – 05.00.29.0/XIII

117 Приймач насіння «СРЧ» S85-5.7.1.1 B

118 Днище приймача зварене S85-5.7.2.0 A

119 Гвинт М8х18 SR ISO 4017

120 Шайба А8 STAS 5200

121 Гайка M8 STAS 9851

122 Кришка премника насіння SK-5.71.77 M

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner