Продавець ТОВ "АГРОДАР" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
590 відгуків
Не знайшли на сайті потрібну запчастину? Допоможемо!Подзвоніть нам!
+380 (96) 232-07-25
ЗАПЧАСТИНИ та все для ремонту тракторів, сільськогосподарської техніки та вантажних автомобілей!
Кошик

Запчастини на польську роторну косарку WIRAX z 169 z 069

в виде галереив виде списка

Роторна косарка z 169

Запчастини на роторну косарку z 169

Роторна (дискова) техніка призначається для сільськогосподарських робіт на луках і пасовищах з низкорастущими культурами. Її використовують переважно при заготівлі сіна, силосу. Дискові агрегати дозволяють швидко обробити великі ділянки навіть на рівнинних і рельєфних полях з вираженим ухилом (до 12°). Головне — грунт не повинна бути кам'янистій. Косарки z-169 витримують інтенсивні навантаження, тому краще інших підходять для тривалих робіт.

На два металевих диска шарнірно кріпляться шість ріжучих ножів, забезпечуючи рівний зріз і можливість регулювати його висоту. Виробником косарки відкалібровані на висоту скошування 40 мм. Її можна зменшити до 32 мм, демонтувавши спеціальне дистанційне кільце.

Модель z 169 випускається в трьох розмірах: 1 м 35 см, 1 м 65 см і 1 м 85 див.

Така техніка не призначена для викошування трав на узбіччях доріг, ярах і ровах, укосах, меліоративних спорудах.

Обслуговування косарки

Догляд за роторною косаркою z 169 простий, але обов'язковий на щоденній основі:

1.      Очищення після польових робіт з подальшим оглядом вузлів, деталей і з'єднань.

2.      Мастило телескопічних труб телескопічного вала.

3.      Ослаблені гвинтові з'єднання необхідно затягувати.

4.      Перевірка стану ножів. У разі несправності навіть одного, заміні підлягає весь комплект.

5.      Перевірка стану ущільнювачів захисних кожухів.

6.      Мастило.

 

Послесезонный догляд за роторною косаркою так само простий, але від його якості залежить термін служби техніки:

1.      Ретельно очистити.

2.      Захистити від корозії, покривши тонким шаром густого мастила.

3.      Зафарбувати місця з пошкодженим лакофарбовим покриттям.

4.      Замінити ущільнювачі в коробці передач і щільно загвинтити кришку, щоб уникнути витоку масла.

5.      При необхідності замінити запчастини на роторну косарку z 169.

*Ніколи не купуйте запчастини на роторну косарку на стихійних ринках і у сумнівних продавців. Тільки перевірені дилери можуть гарантувати вам якість запчастин.

Переваги z 169

Модель z 169 виробництва Польщі навісного типу з верхнім приводом широко використовується в сільськогосподарських роботах і володіє рядом переваг:

  • продуктивність (ширина захвату 1650 мм);
  • висока потужність, що дозволяє зрізати м'яку рослинність;
  • швидкість скошування 88 м/с (до 1,9 га/год);
  • можливість регулювання повороту;
  • висока стійкість до пошкоджень;
  • захист від забивання травою;
  • рівномірне укладання скошеної трави в рядки.

Косарка z 169 оснащена вбудованим пружинним запобіжником. При зіткненні з перешкодою він дозволяє їй відхилитися назад, тим самим запобігаючи пошкодження.

В обслуговуванні ця модель дуже проста. Головне — регулярно перевіряти рівень масла в коробці передач і міняти ножі по мірі їх затуплення.

Крім того, запчастини для польської роторної косарки z-169 завжди у продажі на сайті компанії «Агродар» і коштують недорого. Посилання для скачування додаткових матеріалів:

каталог запчастин косарки z-169;

інструкція до косарки роторної z 069.


Технічна характеристика: 

Виробник : Польща
Робоча ширина : 1,65 м
Висота зрізу : 32 і 42 мм
Кількість ножових барабанів : 2 шт.
Кількість ножів : 6 (2х3) шт.
Мінімальна споживана потужність : 20 кВт
Швидкість обертання барабанів : 2025 об/хв
Швидкість скошування : 88,0 м/с
Робоча швидкість :
- при мінімальній потребі на потужність : до 10 км/год
- максимальна : до 15 км/год
Транспортна швидкість : до 20 км/ч
Число обертів ВОМ трактора : 540 об/хв
Габаритні розміри в робочому положенні : 1,21х3,16х1,1
Маса (без шарнірного валу) : 350 кг

Навішування косарки роторної wirax z-169

Навішування косарки роторної wirax z-169
 

№№.

 

ім'я

 

Символ KTM

 

Кількість, штук

  Важільний механізм, комплект (позиції 2,3,4,5,6,23,28,29,30,31) 8245-0360020-068  1
  -Ланцюг з гаком (позиція 10,11,32) 8245-036-020-259  1
1 Штифт 3,5x40 8245-036-020-643  3
2 Передня тяга, комплект 8245-036-020-070  1
3 Ковані головка 8245-036-020-083  1
4 Хомут 8245-036-020-096  1
5 Муфта передньої тяги 8245-036-020-103  2
6 Штир B25h9x55/45-5H PN-90/M-83002  1
7 Рама навішування, комплект 8245-036-020-656  1
8 Шарнір 8245-036-020-131  1
9 Перемикач, комплект 8245-036-020-220  1
10 Гак 8245-036-020-261  1
11 Ланцюг, комплект 8245-036-020-274  1
12 Втулка шарніра 8245-036-020-389 1
13 Хомут 8245-036-020-391 1
14 Отгибающаяся підкладка 8245-036-020-424 1
15 Задня втулка шарніра 8245-036-020-437 1
16 Шайба 8245-036-020-480 по
17 Шайба 8245-036-020-493 потреб.
18 Пружина засувки 8245-036-020-526  1
19  Шайба 8245-036-020-539  1
20  Штифт 3,5x40 8245-036-020-541  3
21 Підкладка 23 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  3
22 Шайба 8245-036-020-567  1
23 Штир B 22h9x55/45-5H PN-90/M-83002  2
24 Стопорне кільце Z16 PN-81/M-85111  1
25 Гвинт M12x100-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101  1
26 Гайка M12-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144  2
27 Гайка M20x1,5-0.6-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82153  1
28 Шайба 23 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  1
29 Шайба 25 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  1
30 Чека S-Zn-5x36 PN-76/M-82001  2
31 Чека S-Zn-6x40 PN-76/M-82001  1
32 Пружинний штифт 5x40 Fe/Zn5 PN - 89/M-85023  1
33 Пружинний штифт 6x40 Fe/Zn5 PN - 89/M-85023  3
34 Шайба 17 Fe/Zn5 PN-78/M-82005  1
35 Шплінт A11x50 Fe/Zn5 BN-81/ 1902-31  1


Привід косарки роторної wirax z-169

Привід косарки роторної wirax z-169

 

№№.

 

ім'я

 

Символ KTM

 

Кількість, штук

  Приводний вал, комплект (позиції 8,9,10,11,12,21,24,25,26,28) 8245-036-010-248 1
1 Регулювальна шайба d 25x35x0,1 8245-036-010-098 по
  Регулювальна шайба d 25x35x0,3 8245-036-010-105 необ.
  Регулювальна шайба d 25x35x0,5 8245-036-010-118  
  Регулювальна шайба d 25x35x1,0 8245-036-010-120  
2 Корпус підшипника лівий 8245-036-010-187 1
3 Корпус підшипника правий 8245-036-010-190 1
4 Кришка коробки передач 8245-036-010-658 1
5 Ущільнювач 8245-036-010-210 1
6 Коробка передач 8245-036-010-810 1
7 Тяга, комплект 8245-105-000-021 1
8 Малий ремінний шків Dp=132 8245-036-010-250 1
9 Приводний вал 8245-036-010-263 1
10 Втулка 8245-036-010-276 1
11 Задня панель 8245-036-010-289 1
12 Несуча втулка 8245-036-010-291 2
13 втулка Ущільнювальна 8245-036-010-337 8
14 Приводний вал 8245-036-010-352 1
15 Конічне колесо велике, комплект 8245-036-010-673 3
16 Конічне колесо мале, комплект 8245-036-010-066 1
17 Клапан 8245-036-010-044 1
18 Шайба 8245-036-010-053 1
19 Втулка 13x14 8245-036-010-719 1
20 Призматичний шпунт A8x7x36 PN-70/M-85005 1
21 Призматичний шпунт A8x7x50 PN-70/M-85005 4
22 Шарикопідшипник 6205 PN-85/M-86100 1
23 Шарикопідшипник 6305 PN-85/M-86100 1
24 Шарикопідшипник 6305 2Z PN-85/M-86100 1
25 Радіально-упорний шарикопідшипник B 7305 PN-87/M-86160 1
26 Стопорне пружинящее кільце Z25 PN-81/M-85111 1
27 Стопорне пружинящее кільце W62 PN-81/M-85111 1
28 Ущільнююче кільце A25x52x7 PN-72/M-86964 1
29 Гвинт M10x60-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 4
30 Гвинт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 14
31 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 8
32 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 5
33 Гвинт M10x35-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 8
34 Пружинна шайба 12,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 5
35 Гвинт M12x25 -8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 4
36 Гвинт M12x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82101 1
37 Гайка a M10 - 8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 25
38 Гайка M12 - 8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 1
39 штифт Циліндричний 6x16-A PN-89/M-85021 4
40 Пружинна шайба 10,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 35
41 Підкладка з двома отворами, отгибающаяся 8245-036-010-632 1
42 Підкладка з двома отворами, отгибающаяся 8245-036-010-632 1
43 Круглий відбивач O-III-I-II-72KM (помаранчевий) PN-80/S-83100 2


Головна рама косарки роторної wirax z-169

Головна рама косарки роторної wirax z-169

1 Правий кожух  8245-105-020-060 1
2 Лівий кожух  8245-105-020-072 1
3 Кований валик  8245-105-020-172 1
4 Ремінний шків  8245-105-020-185 1
5 Болт бруса  8245-105-020-198 1
6 Втулка  8245-105-020-205 1
7 Пружина валика  8245-105-020-218 2
8 Центральний брус, зварної 8245-105-020-233 1
9 Пруток натяжника, компл., зварної 8245-036-020-246 1
10 Замок зварної  8245-036-020-290 1
11 Сідло пружини  8245-036-020-307 3
12 Дистанційна втулка  8245-036-020-310 1
13 Засувка  8245-036-020-322 1
14 Підкладка  8245-036-020-335 1
15 Гвинт M14x260  8245-036-020-348 1
16 Пружина запобіжника  8245-036-020-350 1
17 Транспортна балка, комп л. 8245-036-020-363 1
18 Втулка  8245-036-020-376 1
19 Косинець  8245-036-020-409 1
20 Подвійна отгибающаяся під кладка 8245-036-020-411 1
21 Двосторонній гвинт  8245-036-020-017 4
22 Комплект клинових ременів 4A 2932 PN-86/M-85200/06 1
23 Накладка  8245-036-020-465 1
24 Штир B 18h11x65/58,5  PN-90/M-83002 1
25 Пружина натяжника  8245-036-020-500 1
26 Підкладка  8245-036-020-513 1
27 Труба приводний головки, компл. 8245-036-020-684 2
28 Вал головки  8245-036-020-602 1
29 Ущільнююче кільце A30x6 0x5 PN-72/M-86964 1
30 Кожух, комплект  8245-036-020-717 1
31 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
32 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
33 Шарикопідшипник 6009-2RS PN-85/M-86100 1
34 Призматичний шпунт A8x 7x56 PN-70/M-85005 1
35 Стопорне пружинящее кільце -Z35 PN-81/M-85111 1
36 Стопорне пружинящее кільце W75 PN-81/M-85111 1
37 Стопорне пружинящее кільце Z45 PN-81/M-85111 1
38 Стопорне пружинящее кільце Z30 PN-81/M-85111 1
39 Шайба 17 Fe/Zn5  PN-78/M-82006 1
40 Кругла шайба 8,4-Fe/Zn9 PN-78/M-82005 4
41 Шайба - 19 Fe/Zn5  PN-78/M-82005 2
42 Пружинна шайба 8,2-Fe/Z n9 PN-77/M-82008 4
43 Гвинт - M8x25-8,8-A-Fe/Z n8c PN-85/M-82105 4
44 Гвинт M8x30-8,8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 2
45 Гайка M16-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 2
46 Гайка M14-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 2
47 Гайка M10-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 8
48 Пружинна шайба 10,2-Fe/ Zn9 PN-77/M-82008 8
49 Пружинний штифт 6x32 Fe/Zn5 PN-89/M-85025 1
50 Чека S-Zn 4x25  PN-76/M-82001 1
51 Чека S-Zn 4x32  PN-76/M-82001 1
52 Штир B 18h11x50/42  PN-90/M-83002 1
53 Штир B 16h9x40/34-5H  PN-90/M-83002 1
54 Гайка M8-8-A-Fe/Zn8c  PN-86/M-82144 4
55 Підпора - 8245-036-020-760 1
56 Чека A 6x115  PN-ISO 7072 1

Ріжучий апарат  косарки роторної wirax z-169

Ріжучий апарат косарки роторної wirax z-169

№№. ім'я Символ KTM Кількість, штук
- Підшипники барабана    
  (позиції 1,2,4,8,9,10,11,12,13,34,35,37,38,40,41,48,52) 8245-036-010-788 2
1 Втулка барабана 8245-036-010-747 2
2 Дистанційна захист 8245-036-010-031 2
3 Гвинт M12x50 8245-036-000-033 12
4 Шарикопідшипник 6209 Z PN-85/M-86100 2
5 Дистанційне кільце 8245-036-000-046 2
6 Зварної ключ 8245-036-000-059 1
7 Монтажні щипці 8245-036-000-061 1
8 Регулювальна шайба Æ 50x62x0,1 8245-036-010-057 за потреби
  Регулювальна шайба Æ 50x62x0,3 8245-036-010-060  
  Регулювальна шайба Æ 50x62x0,5 8245-036-010-070  
  Регулювальна шайба Æ 50x62x1,0 8245-036-010-085  
9 Регулювальна шайба Æ 25x55x0,1 8245-036-010-098 за потреби
  Регулювальна шайба Æ 25x55x0,3 8245-036-010-105  
  Регулювальна шайба Æ 25x55x0,5 8245-036-010-118  
  Регулювальна шайба Æ 25x55x1,0 8245-036-010-120  
10 Приводний вал 8245-036-010-617 2
11 Мале зубчасте колесо 8245-036-010-660 2
12 Призматичний шпунт A8x7x32 PN-70/M-85005 2
13 Ступица рабочей тарелки  8245-036-010-790 2
14 Отгибающаяся подкладка 8245-036-010-699 4
15 Держатель ножей, комплект  8245-036-010-309 6
16 Кожух барабана, комплект 8245-036-010-721 2
17 Маточина ковзної тарілки 8245-036-010-775 2
18 Опорна тарілка, комплект 8245-036-010-340 2
19 Дистанційна тарілка для високого скошування, комплект 8245-036-000-020 2
20 Кожух барабана 8245-036-010-365 2
21 Робоча тарілка 8245-036-010-378 2
22 Кожух 8245-036-010-393 12
23 Конусне кільце 8245-036-010-400 12
24 Кожух 8245-036-010-413 2
25 Кришка 8245-036-010-439 2
26 Ножа 8245-036-010-454 6
27 Регулювальна шайба Æ 45x55x1,0 8245-036-010-467 wg potrzeb
  Регулювальна шайба Æ 45x55x0,3 8245-036-010-470  
  Регулювальна шайба Æ 45x55x0,5 8245-036-010-482  
  Регулювальна шайба Æ 45x55x1,0 8245-036-010-495  
28 Гвинт  M12x25 - 10.9 8245-036-010-502 12
29 Гвинт M12x25 8245-036-010-515 12
30 Змінна тарілка, комплект 8245-036-010-528 2
31 Змінна тарілка для скошування високої 8245-036-000-018 2
32 Кругле ущільнююче кільце Æ 70x3,5 8245-036-010-543 2
33 Спеціальна підкладка 8245-036-010-556 2
34 Стопорне пружинящее кільце Z25 PN-81/M-85111 4
35 Призматичний шпунт A8x7x80 PN-70/M-85005 2
36 Шарикопідшипник 6209 2Z  PN-85/M-86100 2
37 Шарикопідшипник 6210 PN-85/M-86100 2
38 Шарикопідшипник 6305 PN-85/M-86100 2
39 Стопорне пружинящее кільце. Z45 PN-81/M-85111 2
40 Ущільнююче кільце B40x62x7 PN-72/M-86964 2
41 Фетровий ущільнювач 5x8x12 PN-77/M-86012 2
42 Гвинт M10x20-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 20
43 Гвинт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 8
44 Гайка M12-8-A-Fe/Zn8c PN-86/M-82144 12
45 Пружинна  шайба 10,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 8
46 Пружинна  шайба 12,2-Fe/Zn5 PN-77/M-82008 12
47 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
48 Стопорное пружинящее кольцо W90 PN-81/M-85111 2
49 Винт M10x25-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
50 Отгибающаяся подкладка 8245-036-010-120 6
51 Гвинт M10x30-8.8-A-Fe/Zn8c PN-85/M-82105 12
52 Шарикопідшипник 6209 2Z  PN-85/M-86100 2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner